Szukamy dwoch talentów, potrzebny IGL
Siema, poszukujemy 2 graczy, chcemy zacząć od jakis turków malych, potem sie pomysli.
Cos o nas:
-gramy w tą jebeną gre dla debili 6 lat z małymi przerwami, ale wracamy do jechanki i potrzebujemy 2 graczy
-średnia wieku u 19 nas lat, ale nie mamy nic przeciwko mlodym talentom